Proměny

Screenshot_20220509-120504_Instagram

Lukáš

Krásný progres Lukyho, se kterým spolupracujeme na dálku. Luky, je obrovský bojovník a pro mne motivace, jelikož i přes zdravotní problémy, které se ozvaly během spolupráce, se dokázal zaměřit na funkční problém, s SI skloubením a vyřešil problém bolesti. Díky tomu, může pokračovat dál a posouvat se k vysněné postavě, jako vidíte na fotce. Jdeš dobrým směrem Luky! Síla nepochází z fyzických schopností, ale z nezlomné vůle! Jen tak dál!

Screenshot_20220509-120215_Instagram

Pavel

Pavlik je trošku lajdák, protože nerad dělá domácí úkoly, ale i tak se nám daří jeho tělo dávat pomalu do kupy.  yes

 

Našim cílem je odlehčit opěrné soustavě (kostře) a vytrénovat svaly tak,  aby se zapojily ve správném pořadí a funkci. Další cíle, které se nám daří plnit jsou: Osvojování si správného dechového stereotypu, Trupová a celková stabilizace, nápřímení z předsunutého držení, správná koordinace pohybů (v běžném životě), shazování váhy (-14kg), mobilita, zvyšování kondice,…

 

Věřím Pavle, že se sešroubovanou bederní páteří to není lehké, ale je skvělé na tebe koukat, jak Ti postupná rekonvalescence dodává větší chuť do života, energii s tím něco dělat a v neposlední řadě vidět hezké výsledky. Jsi velká motivace pro mnoho lidí, kteří na svůj boj se zdravím rezignují  a prohlubují svůj pocit bezmoci ještě hlouběji.  Můj názor je, že kdykoli si člověk usmyslí a uvěří, že něco dokáže, tak se tak stane! Stačí jen věřit a udělat proto maximum! Jsem rád, že jsi to chytl za pačesy a chceš na tom pracovat. Pokračuj! Nepřestávej!

Screenshot_20220509-120313_Instagram

Marek

Marek je poctivec, když jsem mu zadal úkoly a nastavil režim, hezky ho dodržoval a tohle je výsledek za 2 měsíce spolupráce se mnou – mínus 10kg-. S Markem jsme makali primárně na redukci, což byl jeho cíl. Nicméně v průběhu běžného cvičení jsme pilovali i koordinaci, stabilizaci, stab. lopatek, mobilitu v kyčelních kloubech, rozšíření ramenou a napřímení páteře, kde nám ještě chybí dosti zamakat v oblasti krční páteře,  aby se jeho postura napřímila jak má. Zatím se nám podařilo zhubnout 10kg, rozšířit postavení ramen, napřímit páteř, stabilizovat střed těla a lopatky. Jen tak dál Marku! Super!

Screenshot_20220509-120344_Instagram

Alenka

Mobilizace krční páteře, HK, lopatek a ramenního pletence s následným uvolněním trapézu a zvýšení rozsahu pohybu bez bolesti.

Screenshot_20220509-120128_Instagram

Tomáš

Dlouho jsem neviděl takového dříče jako je Tomáš. Spolupracovali jsme 2,5 měsíce a Tom dal dolů 14kg tuku! Když se pustí do tréninku je k nezastavení a jeho vstup mimo komfortní zónu je ukázkový, no prostě a jednoduše dříč jak sviňa! Jde do toho srdcem a to se mi na lidech líbí. Jsem rád, že jsem Tě mohl poznat Tome a doufám, že se ještě shledáme a formu posuneme dál, protože ty na to máš!

Je jasné, že život není jen o posilování, ale taky o jiných prioritách a hodnotách jako je rodina a pohoda v ní. Momentálně nám neumožňuje se potkávat Tomášovo pracovní vytížení, tak doufám, že budeš makat i sám, jak bude čas! Vždycky se dá hodinka pro sebe 3x týdně najít. Taky jsem otcem, takže vím o čem mluvím… Díky za hezkou proměnu a spolupráci. Vážím si důvěry Vás všech!

Screenshot_20220509-120418_Instagram

Adéla

Adél, je zavodní lyžařka a tento příklad jsem vybral, abyste viděli jak moc důležitá, je kompenzace ve sportech pro udržení zdraví nejen vašich dětí, ale i vás, kteří děláte sport rekreačně či závodně a nebo se dokonce nehýbete aktivně vůbec. Náš primární cíl co se týče spodní části těla, je momentálně pomocí kompenzace odstranit problém s bolestí kolen a snížit riziko zranění při zátěži.

 

Jak můžete vidět na videu (vlevo) je zřejmá valgozita kolen (vybočení kolenou), špatná stabilizace a chybně rozložená váha na ploskách nohou co se spodní částí těla týče. S Áďou teď pracujeme na celkové stabilizaci, děláme korekce v pohybových vzorech a jde jí to hezky. Na videu můžete vidět, jak jsme upravili vzorec dřepu během lekce DNS, pohráli jsme si s napřímením, stabilizací, zapojením svalů a změnou těžiště – a hle najednou je technika lepší.

IMG_20210718_141221_648

Honza

Honza se pomalu stává chlapákem :-D. Pěkná proměna, jen tak dál! Cesta je ještě dlouhá, ale Honza si ji patřičně užívá. A tak to má být 🙂

Screenshot_20210910-063222_Instagram

Lukáš

S mým kamarádem Lukym jsme začali s úpravou tréninkového a výživového plánu již při koroně. Nyní máme dole 7kg a zformovanejsi postavu, kde bychom dále chtěli pokračovat k závodní formě a chystat se na závody. Pomalu formujeme s vidinou závodů. Ale kdy... to zatím díky výjimečným opatřením nevíme. Pevně věřím, že nám to jednou situace umožní a my se budeme moct postupně připravovat na termín závodů. Momentálně přípravu komplikují opatření, ale my se nevzdáme! Lukyho znám již pár let a musím říct, že je to velký dříč, o kterém vím, že to zvládne a na prkna se jednoho krásného dne postavíme. Hodně štěstí všem při své cestě k cíli!

IMG_20210603_154900_012

Matouš

Pár terapek... Doporučené cviky na doma a po 2 měsících krásný výsledek. Zatím se nám podařilo zaktivnit střed těla, břišní stěnu, funkci lopatek, dostat ramena mirne do retrakce (čili "dozadu) a do šířky, eliminovat kyfózu v oblasti hrundí páteře a celkově napřímit páteř. V oblasti krční páteře můžeme také zpozorovat posun.

Pěkná práce Matouši. Nevzdávej to, jsi na dobre cestě! Oproti starším lidem, máš obrovskou výhodu, tim že jsi ještě mladý a tělo se lepe poddá. 

IMG_20210709_070740_369

Tomáš

2 měsíce, -10kg a Tomášova proměna na léto. 

IMG_20210823_154538_433

Pavel

S Pavlem makáme na napřímení páteře a zpevnění hlubokého stabilizacniho systému. (rozdíl 1-2měsice). Ještě to bude dlouhá cesta. Chce to ještě hodně píle, abychom posturu srovnali co nejvíce do normativní postavení, jak můžete vidět chce to zabrat hlavně u stabilizace ramen a lopatek. Ale už teď postupně aplikujeme dns u klasického cviceni, aby to bylo zábavnější, a Pavlovi to jde. Musím Tě pochválit chlape. Nyní budeme spolupracovat na dálku, protože Pavel odjíždí do Německa. Je to dálka, ale i na dálku se dají udělat hezké výsledky. Uvidíme se cca co 3 týdny a budeme postupně transformovat plán a tělo. Těším se na společně docílene cíle, které máme nastavené. Hodně štěstí a spokojenosti při práci v DE.

Bez názvu

Sabina

Buď chceš nebo nechceš, je to jednoduché!

Slečna S chce a má chuť svůj život měnit! A co ty? My už máme 18kg dole! Yes!

Se slečnou S spolupracujeme celkem 9měsíců i přes obě vlny COVID-19 a spousty překážek, se nám daří formovat postavu.
Aktuálně jsme na 59kg. Teď už jen pár kg a pořádně to zformovat. Jistě je to dlouhá cesta, ale kdo chce vytrvá a výsledky se zaručeně dostaví!

K tréninku a stravě v kostce:
Trénink 3-5x týdně - spity + 1x fullbody (3-4 silové, 1-2 kardio)
Jedeme pomalu polehoučku, aby výsledky byly dlouhodobě udržitelné, bez zbytečných jojo efektů a užívali jsme si tu cestu. Jídlo máme pestré a v podstatě v ničem se neomezujeme, ale zachováváme pravidlo 80% (kvalita) 20% (méně kvalitní potraviny).
Pamatujte, vždy je to o množství a cestě najít ten správný klíč!

inCollage_20200630_103918973

Luboš

Chvíli jsme s Lubou přemýšleli, jestli sem tuhle srovnávačku dáme, ale nakonec si říkám, proč ne... Přestože to chceme ještě o dost vylepšit, a ušli jsme kus cesty, byla by škoda se o to nepodělit. Pokud motivujeme alespoň jednu osobu, má to smysl sem přidat. 3/4 roční  rekompozice založená na pravidelném tréninku a kontrole stravy... 3/4 roku dřiny, aneb když jedeš podle plánu, nemůže Tě nic zastavit💪  Musím Tě pochválit Lubo! Jde Ti to skvěle! A vy... Poslouchejte své trenéry, oni ví co dělají, proto aby váš výsledek přišel co nejrychleji 😊💪 Takže držet krok a jedem, jedem...!

Cíle máme dané, teď zase trošku zkorigovat jídlo a trénink... 

Všem přeji hodně úspěchu za cestě za svým vysněným tělem a zdravím!

Hezký den přátelé! 

inCollage_20200910_140520338

Petr

Je jedno v jaké situaci se nacházíš, na jakém místě se nacházíš, co zrovna prožíváš. Důležité je uvědomit si co vlastně chceš a kam směřuješ. Spousta z vás dříčů ví, že bez práce nejsou koláče a já vám chci jednoho z nich právě ukázat. Je to Petr, který chodí do práce jako většina z nás, ve volném čase úžasně maluje, věnuje se rodině a i přesto si našel čas se sebou něco udělat. Obdivuji tyto jedinečné "superlidi", kteří i přes svou vytíženost nemají své zdraví na háku a snaží se sebou něco udělat - změnit svůj životní styl stravování a pohyb. Petr dal dolů 8kg tuku za 2 měsíce, nabral svaly a zformoval se. Krásná práce! Klobouček pane 🙂 Jste pro mne inspirací a motivací! Děkuji!

20200402_080715

Katka

Proč to děláme? Je to jednoduché... Protože nás to baví a chceme se posouvat vpřed, cítit se zdravě, silní a plní energie...

Další krásný slibovaný progres Katky, která se chystala na letošní závody, ale bohužel jsme se nedočkali...

No a co vy? Už jste do toho konečně práskli? Začatký nejsou jednoduché, ale uvidíte, že nebudete litovat. Hubnutí je psychická záležitost, a proto neházejte flintu do žita, když po týdnu neuvidíte změnu. Tělo si musí zvyknout na váš nově nastavený režim. Být fit, cítit se fajn, být zdravý a vypadat dobře, je dlouhodobý životní styl, který potřebuje mít pevné základy. Je to dlouhá cesta, ale stojí to za to! 

Katku chválím! A vás zdravím!

inCollage_20200406_112737658

Petr

💡Léto se neúprosně blíží! A zde je malá ukázka v podobě @p_zapletal a jeho krásný progress během pár měsíců. Sice jsme přípravu na závody nedokončili celou, ale myslím, že se můžeme pochlubit menším progresem a váhou menší o 9kg 💪 Jistě to pro Vás bude motivující 😊👍 

inCollage_20191212_095119320

Noemi

V červnu za mnou Noemi přišla, že by na sobě chtěla začít makat, ale bohužel odjíždí do Francie. Řekl jsem jí, že pokud bude šikovná a je odhodlaná se sebou něco udělat, tak výsledek půjde udělat i tak na dálku pomocí online coachingu. Nastavili jsme jídlo a trénink podle představ, neustále komunikovali, když potřebovala poradit. No a za 5,5 měsíce mi přišla na e-mail tato krásna proměna. Klobouček! Nejkrásnější a nejpřínosnější je, že se naučila jíst intuitivně a zdravě podle instrukcí a k ničemu nepotřebovala váhu (kuchyňskou ani osobní), což bylo naším účelem a cílem. Svým svěřencům vždy říkám, že váha je jen číslo a zrcadlo je nejlepší možný indikátor toho jestli se tělo mění. Noemi, musím Tě moc pochválit, protože jde opravdu vidět, že si se naučila poslouchat své tělo, jíst intuitivně a cítit se tak i lépe. Momentálně nás ještě čeká úprava jídelníčku, pár kil tuku dolů a pak začínáme se silovějším cvičením, aby tělo chytlo požadovaný tonus a tvary. Ale to už je další dlouhá etapa našeho snažení. Myslím, že na intuitivní stravování a cvičení doma s vlastní vahou super výsledek! Mám z Vás ohromnou radooost lidičky! A Ti z Vás, kteří sedí a čekají na inspiraci, prostě vstaňte a pusťte se do práce! Nezapomeňte však na to, že i Ten nejpomalejší, který neztratí cíl z očí, jde stále ještě rychleji než ten, který bloudí bez cíle. Krásný den přátelé

inCollage_20190820_135240046

Radim

Hej Ty! 

Věnuj mi chvíli pozornost.

Píše se rok 2018 a Radim přišel na svůj první trénink. Radim si z počátku nevěřil, ale trénink od tréninku jsem na něm pozoroval nejen změnu postavy, ale i postavení myšlení vzhledem ke cvičení. Pomalu se jeho nastavení změnilo tak, že je do tohoto sportu, dovolím si říci, stejně zapálený jako já😁 Noo... ono není divu, když člověk vidí progress, cítí se o mnoho lépe a v neposlední řadě udělá cviky, které by dříve neudělal.  Vytvořil si návyk a zároveň svou další zálibu, což  by tak měl mít každý, kdo se rozhodl změnit svůj životní styl a návyky jako takové. Základem je, že Vás to musí bavit a nemusite se do toho nutit. To je to gro, které v tom hledej a najdi si pohyb který Ti vyhovuje ať uz je to jakékoli odvětví. Makáme spolu již druhým rokem a mohu říct, že ze vztahu klient- trenér se vyklubalo fajn přátelství a každý trénink je příjemný pro obě strany, což je super a tak by to mělo být. Nejenže se potkáváme ve fitku, ale i v osobním životě, protože jsme si sedli jako lidé. Navíc Radim je velice moudrý a hodný člověk se srdcem na správném místě, obklopen svou podporující, milující rodinou, což je k nezaplacení. Jsem moc rád, že mohu být součástí jeho cesty za lepším tělem a pocitem cítit se lépe/vypadat lépe. Musím sklonit hlavu Radime, i přesto, že jsi vytížený člověk věnující se plně svému podnikání a své rodině, jsi dokázal v sobě to co mnozí ne... Klobouček...! Jde o to zlomit v sobě odhodlání, změnit své návyky a jít dál ať se děje co se děje. Přetransformoval jsi jak své tělo, tak mysl a já mohu být hrdý trenér. 🙂 Je úžasné se na to dívat s odstupem času a vědět, že ještě není zdaleka konec a bude to ještě lepší. Jistě... je to dřina, odříkání, odpírání si mnoho věcí, ale ty výsledky za to prostě stojí. A když vidíš, že jde vše dopředu, tak už nezastavuj! Takže ty milý čtenáři nestůj a jdi vpřed! Hodně štěstí!

inCollage_20190620_141711338

Tibor

Vidíte? I na dálku to jde! Když člověk prostě chce, všechno jde a dalším takovým příkladem je Tibor, který s mou pomocí online coachingu udělal tuto pěknou letní formu (proměnu). Momentálně už budeme udržovat a postupně přidávat jídlo ať se to pěkně tlačí do svalů. 💪Ze začátku mi Tibor tolik nedůvěřoval, ale jakmile se postupně dostavily první výsledky, naše přátelství se prohloubilo a došli jsme až sem. Jak říkám když má člověk disciplínu, trpělivost a důvěru v sebe, tak dokáže cokoli. Moc dobrá práce Tibore!

inCollage_20190702_111148380

Tomáš

Tak tohle je další proměna Toma a jeho neuvěřitelných 17,5kg dole. Tom je zapálený do motocrossu a díky tomu, že jsme sundali váhu a zpevnili tělo, jsou jeho výkony úplně někde jinde než byly! Dívat se na to, jak se mým svěřencům plní sny mne neskutečně naplňuje a mám z toho ohromnou radost, když vidím to, že jsem jim umožnil žít jejich sen. Tom se neskutečně transformoval jak tělesně, tak po psychické stránce. Bodejť by taky ne, když mu to tak pěkně jde. Teď přes léto se budeme váhu snažit udržet, trošku tělo nechat odpočinout a hlavně si užít léto. Další rok už to bude úplně jiný rozměr a celková rekompozice bude na vyšším levlu. Tome, jsi obrovský dříč a super člověk se srdcem na správném místě. Jen tak dál! Děláš mi radost!

inCollage_20190505_123344045

Vojta

Jsem rád, že o tento sport začínají mít mladí lidé čím dál víc zájem. Nesedí u počítače, nebojí se, a ozvou se (byť jen potřebují malou radu). Není čeho se bát, a když už Tě to nebude bavit, tak to alespoň zkusíš, není to pro každého, "vím..." to je jasný, ale hýbat se je třeba a dnešní mladé generaci to chybí. Poslední dobou četnost "mlaďochů" roste a já jsem jedině rád, jelikož můžu zase něco naučit mladé lidi a něco jim předat. Ať uz je to formou online coachingu, osobního coachingu, treninku nebo mindsetu. Hřeje mne u srdce, když mi lidé píší, že je motivuji a ať pokračují dál s příspěvky i videii, konec koncu proto tento text pisi a já Vám moc děmuji za zpětnou vazbu (bez Vás bych byl nikdo). 😊Jedním z nich je i Vojta, se kterým spolupracuji. Příští rok chce na soutěž, tak uvidíme kam to dotáhne. Rozhodně to nebude jednoduché, ale s tím jsem ho obeznámil... Každopádně přikládám menší progress a chválím ho! Jen tak dál Vojto! ❤ Když děláš věci s láskou, dáváš lidem a okoli doživotní vzpomínku, že jsi tu pro ně byl.

inCollage_20190530_094026895

Tatiana

Joooo, je to taaam 1. flek! Máš u mne obrovitánský obdiv a respekt. I když jsme přípravu započali spolu, krásně si formu dotáhla sama dokonce bez mé pomoci a brala příčku nejvyšší, tohle zaslouží velký obdiv! Moc gratuluji @tanjawellness_ifbb 😉 Jsi úžasný člověk! Ať se Ti daří i do budoucna! 

inCollage_20190423_111323130

Tibor

Rok se s rokem sešel a my stojíme na prknech. Tohle jparádní výsledek naší roční spolupráce a tvrdé dřiny. Nic není zadarmo co si budem... Makat se musí, když něco chceš prostě musíš... Není to jen o spolupráci, ale i o splynutí dvou osob, které pracují na společném cíli a jdou za ním. Z původního vztahu klient-trenér se vyklubalo kamarád-kamarád, ale tak to mám u většiny svých svěřenců (asi to jinak neumím 😁), takže mne to moc ani nepřekvapuje. Na co si budeme hrát, že ano... Správný trenér by měl být oporou a kamarádem, který ví co ten druhý potřebuje a s čím konkrétně potrebuje pomoci, ať už v tělesné kompozici nebo v nastavení myšlení. A já vím, že se nám podařilo obojí, protože nyní je z Tebe daleko lepší člověk než jsi byl! A to je pro mne odměna k nezaplacení, plnit lidem sny, nastavit mysl a pohled na život. Samozřejmě se takový vztah neobejde bez důvěry, respektu, pokory a lidství. 😊 Jsem na Tebe pyšný a tohle je pro mne největší motivace, vidět svého svěřence navrcholu. Jen tak dál! 💪

honza

Honza

Honza se mnou trénuje 2x týdně a aji tak jde udělat progress, když se člověk trošku snaží. Jídlo mu sice dělá sem tam problém kůli služebním cestám a jeho fajnšmekrovským akcím, nicméně když to podrží jde to na něm hned krásně vidět a dokáže se udržet jak váhově tak silově, takže jeho vyhození z kopýtka mu vůbec nezazlivám. (-9kg dole) On si to odedřít umí a vůle tam také je,takže spokojenost Honziku. Jsi skvělý, otevřený člověk který ví co dělá a má pod čepicí. Každopádně co se života týče, tvůj přístup se mi líbí a mám se ještě co učit od tak dobrégo managera jako jsi ty. Tvé soft skills a charakter je pecka. Člověk se stale učí. Jen tak dál chlapáku. Jsem rád za takoveho kamaráda!

IMG_20190402_141049_489

Lukáš

Lukáši, musím sklonit hlavu a vzdát Ti obrovskou poklonu, za 3 měsíce udělat takový výsledek je opravdu paráda! 15kg dole! A svaly hore! 😁 Dokázal jsi mi, ale hlavně i sobě, že i "taťka" jako ty, který je časově vytížený  a musí se starat o rodinu, atd... dokáže najít chvíli času a zamakat na sobě. Pohybem krásně vyventyluješ hlavu, a tohle uz je jen bonus k té dřině. Navíc jsi potvrdil, že ještě nepatříš do starého železa a doufám, že u mne tomu bude do budoucna také tak - čili, beru si příklad. Věk je opravdu jen číslo, a když se chce tak všechno jde!  Takže taťkove.... Šup z gauce rovnou do fitka! 🙂 My s Lukym pokračujem a ještě o nás uslyšíte, takžeeee..... Čus 😉

P.S. Brzy se těšte na další proměny mých svěřenců - kamarádů 😉 

IMG_20181207_084556_771

Jakub

Klobouk dolu! Další krásný výsledek 11měsíční spolupráce z mé dílny. Na Kubu jsem velice hrdý, protože je to dříč, kousl se a došel až sem. Ačkoli jsme chodili 3x týdně udělali jsme tento krásný progress Z počátku jsme drželi vyvážený jídelníček s lehkým kalorickým surplusem ať nabereme nějaký ten sval. Prošli jsme si silovou, objemovou a rýsovací etapou. Na konec jsme zařadili lehči dietu s návazností na dietu striktnějsí a tohle je výsledek! Ještě tam trocha diety chyběla, ale pro Kubu tato forma byla dostačující. Načež ho absolutně respektuji. Teď už ho čekají jiné starosti v podobě otcovství. Kubo, přeji Ti mnoho úspěchů do budoucna jak pracovních, tak v osobním životě. Hlavně buď šťastný a zdravý!

received_340157286805805

Adam

Někdo si na Vánoce nadělí nové hodinky, a někdo zase lepší postavu. Takovou hezkou přeměnu si nadělil pod stromeček Adam , který i mi nadělil tímto hezký pocit z toho, co pro Vás dělám. Je to opět další důkaz, že když člověk člověku naslouchá a dělá to co ten druhý říká, vše funguje. Jen tak dál Adame, klobouček dolů, za 3 měsíce je to úžasný výsledek (-14kg)! Tohle je naše mezi zastávka, uděláme drobné korekce v tréninku i jídle a pokračujeme dál! Jedním slovem Super! 

IMG_20180911_090627_045

Alice

Už máme dole 24,5kg za cca 8 měsíců!!! A to je duvod proč Vám sem dát tuhle neskutečně motivující proměnu! Na Alici jsem neuvěřitelně pyšný, ušla veliký kus cesty a ještě další velký kus jí čeká, ale cíl už je nadohled! Je na čase přitvrdit a makat dál! Moc si vážím takových lidí, kteří se prostě zakousnou, dodržují vše co je dané a jdou si za svým. Jen tak dál Ali! Jsi skvělý bojovník a člověk.

IMG_20180406_103103_855

Roman

S Romanem jsme začali v Lednu. Přišel za mnou s tím, že je po operaci žlučníku a byl jako hromadka "pudinku" s nějakými 84kg a byl celý vysláblý (doufam, že ho má upřímnost neurazí, ale myslim, že ne). Jeho vášeň je motorka a jak sami víte člověk musí mít trochu síly aby nějaký lepší, těžší stroj uřídil. Tak jsme se do toho vrhli 1. dva měsíce jsme zpevňovali, stabilizovali "CORE", cvičili mobilitu a techniky. Poté jsme přešli na silovou fázi kde jsme za měsíc udělali progress: Bench press - +15.5kg, Přítahy h. kladky - +7.5kg, Dřep - +35kg + doplňkové cviky a CORE. Což si myslím, že je krásný progress! +5-6kg nahoru za 3 měsíce. Je vidět, že když člověk chce dokáže opravdu cokoliv! Nejvíc mě dostal jak jsme pilovali techniku dřepu, kdy mi večer přišla krásná MMS s technikou dřepu a pytel cukru na zádech, tak mě to zahřálo u srdíčka 🙂 Jsem moc rád, že mu mohu plnit jeho sen stát se pevnějším, silnějším, zdravějším a hlavně, že si může užívat vyjížďky na motorce plnými doušky! Navíc je to skvělý člověk, kterých je na světě opravdu po skromnu! Jen tak dál Romi!

IMG_20180320_094558_838

Katka

Jak silná je vaše motivace k dosažení vašeho cíle? Katka mi dokázala, že její cil je jasný. Pokud chceš a máš potřebnou motivaci k tomu cítit se dobře a vypadat dobře, tak se tak stane. Katka se do toho opřela a udělala neuskutečnou přeměnu, zhubla 20kg a nabrala spoustu svalu. Je to neskutečný dříč a super člověk, kterého jsem strašně moc rád poznal a vážím si toho. Dokázala, že když se chce tak všechno jde! Tady je důkaz místo slibů a přeměna Katky.

IMG_20180410_215022_097

Libor

Společně s Liborem jsme formu dotáhli až do konce, teď už jen odvodnit a jde se užít závodů. Musím ho pochválit za velice pěkně provedenou práci a přeji mu ať forma ještě do závodů vygraduje! GL bro!

IMG_20180418_084253_027

David

Progress mého klienta Davida během 40dni. Jde mu to pěkně, jen tak dál!

IMG_20180711_111659_110

Monika

Tak a máme tu další progress Moniky a důkaz, že když se chce všechno jde! Progress cca 2měsíců (domácí cvičení a vyvážená strava) #onlinecoaching

Před touto holčinou musím opravdu smeknout, protože v její cestě k lepším výsledkům ji nezastavilo i vážnější onemocnění. Prostě se kousla a šla do toho po hlavě i přesto, že musela cvičení i vynechat. Opravdu skvělá práce! Moc chválím a přeji hodně sil do dalšího progressu Už teď se těším na další porovnání co se tvé cesty týče.

IMG_20180807_140349_316

Tereza

Další důkaz, že když se chce tak to jde. Začali jsme na 66.7kg a během 2měsíců jsme se dostali na 59.4kg což je si myslím parádní výsledek i když váha je jen číslo. Začali jsme třemi tréninky za týden + kardio. Momentálně přidáme jeden trénink (čili trénink 4x týdně), obměníme cviky a partie rozdělíme do více tréninkových jednotek + kardio. Obměníme také pár variací jídel ať to neni pořád dokola a pojedeme dál v progressu. Obrovský respekt! A makáme dál! Avšak můžete se těšit na další proměny, které teprve příjdou a věřte, že to bude stát opravdu za to! Stále mi děláte vobrovskou radost.

IMG_20180827_083346_336

Martin

Další ze svěřenců Martin, který udělal tento progress během 2.5 měsíců. Nabíráme!

IMG_20180325_190929_222

Radim a Dáša

Mí dva pilní svěřenci a moje maličkost. Jak jinak začít příjemný start do dne? No jedině ranní rozcvičkou přece. Musím je oba pochválit za super výsledky! U p. Dagmar se snažíme zlepšit mobilitu po operacích, citit se lépe a být silnější a zatím se nám to daří. U p. Radima jsme se zaměřili na zpevnění těla, redukci váhy (kdy p. Radim udělal progress neuvěřitelných -17kg!!!) a nyní budeme přecházet na nabrání síly a hmoty. Oboum přeji pevnou vůli, zdraví, štěstí a odhodlání do tréninku a progressu jako do teď! Děláte mi obrovskou radost. Jen tak dál!